Operacion antidrogë në Malësi të Madhe, sekuestrohen rreth 5 mijë rrënjë kanabis në Koplik

Operacion antidrogë në Malësi të Madhe, sekuestrohen rreth 5 mijë rrënjë kanabis në Koplik

21:50, 28/03/2023
A+ Aa A-

Një operacion kundër lëndëve narkotike po zhvillohet në Malësinë e Madhe.

Operacioni është kryer nga policia e zonës në bashkëpunim me DVP Shkodër.

Mësohet se në një zonë të Koplikut janë evidentuar disa sera ku brenda kishte fidanë narkotike, bëhet fjalë për rreth 5 mijë fidanë kanabis.

Sakaq operacioni është vijim dhe po punohet për të identifikuar dhe shoqëruar autorët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco