Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Çfarë po ndodh në Kosovë?

Sulmi me armë mbi TCH: Gjendet makina e djegur, armët dhe 25 gëzhoja kallashnikovi

Sulmi me armë mbi TCH: Gjendet makina e djegur, armët dhe 25 gëzhoja kallashnikovi

07:52, 27/03/2023
A+ Aa A-

Pas sulmit em armë mbi TCH ku mbeti i vdekur roja i sigurisë Pal KOla, mësohet se se një automjet Range Rover me targa të vjedhura është gjetur i djegur në Golem të Kavajës.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur rreth 25 gëzhoja kallashnikovi dhe dhe 2 automatikë kallashnikov.

Viktimë e kësaj ngjarjeje të rëndë mbeti Pal Kola 60 vjeç, roja i sigurisë, i cili ndodhej në kabinën e tij, në detyrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco