Humb jetën tragjikisht punëtori shqiptar në Greqi

Humb jetën tragjikisht punëtori shqiptar në Greqi

13:19, 24/03/2023
A+ Aa A-

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi.

Mediat greke shkruajnë se 53-vjeçari ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga skela, teksa po kryente punimet në një banesë.

Mësohet se shqiptari ka rënë nga një lartësi prej 2.5 m dhe ka vdekur në vend.

Menjëherë janë lajmëruar autoritetet dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, për të hetuar më shumë rreth aksidentit fatal.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco