‘Vuan nga problemet mendore’, nëna bën kallëzim në polici për zhdukjen e djalit 40 - vjeçar

‘Vuan nga problemet mendore’, nëna bën kallëzim në polici për zhdukjen e djalit 40 - vjeçar

13:49, 23/03/2023
A+ Aa A-

Në Komisariatin Nr.5 shtetasja S.T, 63-vjeç banuese në Kamzë ka bërë kallëzim se djali i saj, shtetasi A.T, 40-vjeç është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Dyshohet se 40-vjeçari vuan nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa policia po punon për gjetjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Nr. 5 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja S. T., 63 vjeçe, banuese në Kamzë, se djali i saj, shtetasi A. T., 40 vjeç, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar nga banesa. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco