FOTO/ Një tjetër autobus i 'Green Line' përfshihet në aksident

FOTO/ Një tjetër autobus i 'Green Line' përfshihet në aksident

22:28, 21/03/2023
A+ Aa A-

Nuk kanë të ndalur aksidentet e urbanëve në Tiranë. 

Dhe sërish ka qenë një autobus i linjës së unazës, "Green Line" i cili është përplasur me një automjet. 

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit. 

Fatmirësisht nga aksidenti nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco