FOTO/ E zuri kamioni poshtë, ky është mekaniku që humbi jetën në Kurbin

FOTO/ E zuri kamioni poshtë, ky është mekaniku që humbi jetën në Kurbin

22:50, 20/03/2023
A+ Aa A-

Ky është Albert Mamli, mekaniku që humbi jetën tragjikisht ditën e sotme në Kurbin.

45-vjeçari nuk mundi të shpëtonte pasi kamioni që po riparonte e zuri poshtë.

Ai punonte në një servis automjetesh në fshatin Laç të Kurbinit. 

Image

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Në një servis automjetesh në fshatin Laç, Kurbin, shtetasi A. M. 45 vjeç, mekanik në këtë servis, duke punuar në një mjet kamion, dyshohet se aksidentalisht kamioni e ka zënë poshtë dhe për pasojë shtetasi A.M, ka ndërruar jetë”, njoftoi policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco