Gjendet një trup i pajetë në Fier, detajet e para

Gjendet një trup i pajetë në Fier, detajet e para

18:49, 08/02/2023
A+ Aa A-

Gjendet një i ri i pajetë në rrugën e Plykut në Fier. Mësohet se trupi i pajetë është gjetur nga kalimtarë të rastit në anë të rrugës.

I riu mësohet se është identifikuar si 34 vjeçari me inicialet E.M ndërsa dyshimet e para janë që ka ndërruar jetë si pasojë e shkaqeve natyrore.

Fier/Informacion paraprak

Më datë 08.02.2023, rreth orës 17:30, në fshatin Mbyet, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale (infarkt), shtetasi E. M., 34 vjeç, banues në Kreshpan, punonjës në Bashkinë Fier.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco