VIDEO/ Alarm fals, valixhja e zezë në Vlorë ishte bosh

23:05, 07/02/2023
A+ Aa A-

Rezulton fals alarmi në Vlorë pasi një valixhe e zezë u gjet pranë një automjeti në rrugën Transballkanike. 

Nga kontrolli që bëri policia, valixhja rezultoi bosh. 

Reagimi i policisë
Rreth orës 22:10, në lagje “24 Maji”, në afërsi të një automjeti tip “Benz”, është gjetur një çantë me ngjyrë të zezë.

Pasi verifikimeve nga Policia në zbatim dhe me procedurën standarte është hapur dhe kontrolluar çanta, e cila rezultoi të ishte bosh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco