Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

Aksident në Tiranë, gruaja përplaset me makinë nga i riu dhe përfundon në spital

Aksident në Tiranë, gruaja përplaset me makinë nga i riu dhe përfundon në spital

16:45, 07/02/2023
A+ Aa A-

Një shtetase e paidentifikuar është aksidentuar ditën e sotme në bulevardin Zhan D'Ark në Tiranë .

Si pasojë shtetësia e dëmtuar është transportuar në spital ku po merr trajtimin nga mjekët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.02.2023, në orën 16:00, në bulevardin Zhan D'Ark, shtetasi M. A., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një shtetase, ende të paidentifikuar, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco