VIDEO/ Makina përplaset me kamionçinën në aksin Lezhë-Shkodër, një i plagosur

11:32, 31/01/2023
A+ Aa A-

Një aksident është regjistruar në superstradën Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur Ura e Muratit në Balldre. Një autoveturë tip Audi, duke tentuar të dalë në rrugën kryesore është përplasur nga një kamionçinë. Për pasojë ka mbetur i lënduar pasagjeri që ndodhej në makinën Audi.

Ai është transportuar për në spitalin e Lezhës ku po merr dhe mjekimin e nevojshëm. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e plota të këtij aksidenti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco