Tentoi të përdhunojë 34-vjeçaren, arrestohet agresori në Pogradec

Tentoi të përdhunojë 34-vjeçaren, arrestohet agresori në Pogradec

15:36, 10/12/2022
A+ Aa A-

Një 47-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Pogradecit, pasi dyshohet se se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një 34-vjeçare. Ka qenë vetë e reja që ka denoncuar rastin dhe uniformat blu bënë të mundur arrestimin e personit, e identifikuar me iniciale N.N.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. N., 47 vjeç, pasi dyshohet se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një 34-vjeçare,”- njofton Policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco