Lajmi i fundit

PIRANJAT/ Me Florian Binaj dhe Dojna Mema

Rrihnin gratë e tyre, pranga tre burrave dhunues në Dibër

Rrihnin gratë e tyre, pranga tre burrave dhunues në Dibër

13:21, 10/12/2022
A+ Aa A-

Policia e Dibrës ka vënë në pranga tre persona të cilët kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre.

Policia bën me dije se dhunuesit i kanë shkaktuar dëmtime të theksuara trupore

Njoftimi i Policisë:

Ushtruan dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshorteve të tyre, arrestohen në flagrancë 3 shtetas. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E.P., 48 vjeç, banues në Dibër. Ky shtetas, në banesë ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij duke i shkaktuar dëmtime trupore.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisaritin e Policisë Bulqizë, u arrestuan në flagrancë shtetasit P. E., 57 vjeç; dhe M.R.,43 vjeç, banues në Bulqizë. Dy shtetasit e lartëpërmendur kanë ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Materialet procedurale në ngarkim të shtetasve të lartëpërmendur i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco