VIDEO/ Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, plagosen dy persona

16:53, 09/12/2022
A+ Aa A-

Një aksident i trefishtë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës.

Një trajler dhe dy automjete janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë transportuar drejt spitalit për ndihmë mjekësore ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta ndërsa mësohet se kanë nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco