Alarmi për bombë në Tiranë i rremë, brenda valixhes ka rroba

Alarmi për bombë në Tiranë i rremë, brenda valixhes ka rroba

15:34, 09/12/2022
A+ Aa A-

Valixhja që alarmoi Tiranën sot për bombë është e mbushur me rroba.

Abc mëson se pas kontrollit të kryer nga ekspertët dhe forcat e xhenios, rezultoi se brenda valixhes kishte rroba.

Valixhja që ngriti në këmbë njësinë antieksploziv RENEA dhe forcat xheniere ndodhej në anë të rrugës pranë Drejtorisë së Kufirit në zonën e Laprakës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco