Lajmi i fundit

CNN: Dosja shqiptare e McGonigal, më e rëndë se ajo ruse! Nuk raportoi marrëdhëniet sekrete me Ramën

Gjendet i pajetë një 61 vjeçar në rrugën dytësore Tiranë-Durrës/ Ja dyshimet e para

Gjendet i pajetë një 61 vjeçar në rrugën dytësore Tiranë-Durrës/ Ja dyshimet e para

14:43, 09/12/2022
A+ Aa A-

Një 61 vjeçar është gjendur i pajetë nga kalimtarët në godinën e një subjekti privat në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

Sipas njoftimit të policisë, shtetasi 61 vjeçar dyshohet i vetëvarur.

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 09.12.2022, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, në godinën e një subjekti privat, është gjetur nga kalimtarët, i pajetë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi Sh. B., 61 vjeç. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco