Gjendet e pajetë, 40-vjeçarja në Bulqizë

Gjendet e pajetë, 40-vjeçarja në Bulqizë

15:14, 01/12/2022
A+ Aa A-

Një 40-vjeçare është gjetur sot rreth orës 13:30 e pajetë nga familjarët e saj në fshatin Trebisht, në Bulqizë.

Viktima me iniciale Z.I dyshohet të ketë varur veten.

Njoftimi i policisë:

Bulqizë/Informacion paraprak

Me datë 01.12.2022, rreth orës 13.30, në fshatin Trebisht është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasja Z.I., rreth 40 vjeçe, e cila dyshohet se ka varur veten.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se viktima vuante nga depresioni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco