Lajmi i fundit

Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, dëgjohen shpërthime të njëpasnjëshme nga djegia e fabrikës së bojërave

Kamëz/  Burri grindet me gruan dhe i vë zjarrin banesës

Kamëz/ Burri grindet me gruan dhe i vë zjarrin banesës

11:57, 01/12/2022
A+ Aa A-

Një 51-vjeçar nga Kamza nuk e ka përjetuar mire sherrin me bashkëshorten gjatë ditës së djeshme duke tentuar që të “marrë hak” te orenditë shtëpika. Policia bën me dije se ai i ka vënë zjarrin shtëpisë fill pas sherrit me bashkëshorten, por ndërhyrja e menjëhershme e familjarëve ka bërë që të shpëtohet banesa edhe pse disa orendi të digjeshin.

Menjëherë pas kësaj është njoftuar policia, e cila ka bërë arrestimin në flagrancë të burrit problematik.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin A. K., 51 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe ka djegur disa orendi shtëpiake”, bën me dije policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco