Policët hapin valixhen misterioze që alarmoi portin e Durrësit: Nuk u besojnë syve kur gjejnë…

Policët hapin valixhen misterioze që alarmoi portin e Durrësit: Nuk u besojnë syve kur gjejnë…

11:17, 01/12/2022
A+ Aa A-

Një alarm për bombë në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit rezultoi i rremë.

Punonjësit e sigurisë kanë pikasur një çantë të zezë që brenda kishte…raki

Në vendngjarje shkuan forcat geniere, zjarrfikëset dhe autoambulanca, por siç duket nuk ishin të nevojshme.

Policia u vu në alarm për një valixhe të dyshimtë në terminalin e trageteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco