Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

I gjithë shteti te ‘Prestige Resort’/ Pas policisë, IKMT-së dhe forcave xhenio, mbërrin dhe OSHEE

I gjithë shteti te ‘Prestige Resort’/ Pas policisë, IKMT-së dhe forcave xhenio, mbërrin dhe OSHEE

09:23, 01/12/2022
A+ Aa A-

I gjithë shteti në “Prestige Resort”. Forca të shumta policie kanë rrethuar Prestige Resort mëngjesin e sotëm pa asnjë paralajmërim dhe njoftim, teksa pushuesit dhe punonjësit janë nxjerrë me forcë.

Po kështu në vend kanë shkuar dhe fadromat e IKMT dhe forcat xheniere, ndërsa në fund dhe punonjësit e OSHEE.

Nuk dihet ende se cili është qëllimi i këtij aksioni të paligjshëm, një hakmarrje ndaj mediave që kanë kryer vetëm detyrën e tyre, shkruan bw.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco