Sulmi ndaj drejtorit të OSHEE, zbardhet dëshmia: Më goditën me levë, ishin 3 persona por si identifikova dot

Sulmi ndaj drejtorit të OSHEE, zbardhet dëshmia: Më goditën me levë, ishin 3 persona por si identifikova dot

09:11, 01/12/2022
A+ Aa A-

Drejtori i përgjithshëm i OSHEE-së Edmir Përndreca, i dhunuar më 30 nëntor 2022 ka dhënë dëshminë e tij para hetuesve.

Ai ka deklaruar se e kanë ndjekur dhe pasi e kanë goditur me makinë ai ka zbritur. Në atë moment tre persona e kanë sulmuar me levë, por ai nuk ka mundur ti identifikojë.

"Më ndoqën më goditën me makinë sapo zbrita më gjuajtën me leva, ishin tre persona por nuk i identifikova dot," tha ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco