Policia dhe IKMT ndërhyrje te Prestige Resort, nxirren me forcë pushuesit dhe punonjësit

Policia dhe IKMT ndërhyrje te Prestige Resort, nxirren me forcë pushuesit dhe punonjësit

08:23, 01/12/2022
A+ Aa A-

Një tjetër sulm i paligjshëm i qeverisë ndaj biznesit dhe mediave në Shqipëri.

Fadroma e IKMT dhe policia, si dhe forcat xhenio kanë shkuar mëngjesin e sotëm pranë Prestige Resort në Golem duke terrorizuar pushuesit dhe punonjësit.

Policia ka nxjerrë me forcë pushuesit dhe punonjësit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco