Zi në familjen shqiptare në Francë, 13-vjeçarja bie nga kati pestë

Zi në familjen shqiptare në Francë, 13-vjeçarja bie nga kati pestë

19:27, 28/11/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë.

Një 13-vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë, pasi ka rënë nga kati i pestë në një pallati në Ban-Saint-Martin Moselle, Francë.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja mbeten ende të paqarta.

Sakaq mësohet se viktima ishte fëmija i madh i familjes dhe se ka qenë një prej më të dalluarve të shkollës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco