VIDEO-EMRI/ Gjendet e pajetë 60 vjeçarja në Elbasan

10:55, 24/11/2022
A+ Aa A-

Është gjetur pa shenja jete 60 vjeçaria Dashamira Dokle e cila jetonte në gjendje të mjerueshme në lagjen ‘Kala’ në Elbasan.

E ndjera jetonte në një shtëpi të rrënuar dhe shkatërruar nga tërmeti, pasi autoritet nuk i kishin dhënë ndihmën e nevojshme.

Policia ndodhte në vendngjarje pasi është telefonuar nga mbesa e të ndjerës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco