Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Këndi i Pano Sokos: Shqiptarët që ikin

VIDEO/ Rrëzohet gështenja e egër, shkatërron makinën

VIDEO/ Rrëzohet gështenja e egër, shkatërron makinën

09:27, 30/09/2022
A+ Aa A-

Një aksident ndodhi sot në Tiranë, pas rrëzimit të një peme tip gështenje e egër, rënia e të cilës dëmtoi rëndë një makinë të parkuar.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Syri pak minuta më parë, pema e gështenjës ka rënë mbi makinën tip “Renault” , duke e dëmtuar shumë rënë kabinën e autoveturës.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, dhe punonjësit e bashkisë u detyruan ta presin në shumë pjesë pemën gjigande që ishte kalbur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco