Vuante nga problemet e shëndetit mendor, vetëvaret i moshuari në Devoll

Vuante nga problemet e shëndetit mendor, vetëvaret i moshuari në Devoll

14:02, 27/09/2022
A+ Aa A-

Një i moshuar është gjetur ditën e sotme i vetëvarur në shtëpi në Devoll.

Sipas informacioneve të para mësohet se 68 vjecari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Njoftimi i policisë

Devoll/Informacion paraprak

Më datë 27.09.2022, rreth orës 13:30, në fshatin Progër, në banesë, është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi N. N., 68 vjeç. Nga të dhënat e para, rezulton se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco