VIDEO/ Tym e flakë në Tiranë, bie zjarr në një magazinë me rroba në 'Qytet Studenti'

17:38, 25/09/2022
A+ Aa A-

Një magazinë me rroba është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të diele në Qytet Studenti.

Shkaqet dhe rrethanat e zjarrin janë ende të paqarta ndërsa Syri.net ka siguruar pamje nga vendngjarja.

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet për rastin në fjalë.

Njoftimi i Policisë

Më datë 25.09.2022, në Qytet Studenti, ka rënë zjarr në një magazinë me rroba, dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. 

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco