VIDEO/ Policia 'rrethon' Vlorën, në shënjestër personat në kërkim dhe lëndët narkotike

22:27, 24/09/2022
A+ Aa A-

Policia ka ushtruar kontrolle të shumta mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Mësohet se kontrollet po bëhen në hyrjet dhe daljet e qytetitë.

Në shënjestër të uniformave blu janë makinat me xhamat e zinj për të bërë të mundur kapjen e personave në kërkim apo atyre që lëvizin me armë zjarri në makinë.

Gjithashtu mësohet se po punohet për kapjen e personave që lëvizin me lëndë narkotike.

Aksioni i policisë është ende në zhvillim e sipër, ndërsa nuk bëhen të ditura më shumë detaje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco