Identifikohet vrasësi i 19-vjeçarit, Erjon Xhenje

Identifikohet vrasësi i 19-vjeçarit, Erjon Xhenje

17:23, 22/09/2022
A+ Aa A-

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, një ngjarje e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër.

Ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminal dhe i shpallur në kërkim si i përfshirë në një ngjarje të ndodhur pak kohë më parë në qytetin e Shkodrës.

Policia nuk e ka bërë ende publik emrin, por strukturat e bluve po punojnë për kapjen e tij.

Burime të policisë thonë se vrasja e Erjon Xhenjes është pjesë e një zinxhiri krimesh të ndodhura në qytetin verior.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco