Identifikohen me emra viktimat e atentatit në Vlorë

Identifikohen me emra viktimat e atentatit në Vlorë

11:25, 18/08/2022
A+ Aa A-

Janë identifikuar me emra viktimat e atentatit të ditës së sotme në Vlorë.

Ata janë  Hakim Xhezo dhe Shpati Lena, nga qyteti i Vlorës, sipas mediave.

 Për shkak të plumbave të marrrë ishte e pamundur të bëhej identifikimi i dy viktimave.

Ndërsa sipas njoftimit të Policisë dy viktimat janë shtetasit G(Sh). L., 37 vjeç dhe H. K., 34 vjeç.

Ata janë gjetur të vrarë në makinën tip Benz e cila është gjetur në kanal.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco