VIDEO/ Të shtëna me armë në Panaja të Vlorës, të paktën një i vrarë brenda një makine

VIDEO/ Të shtëna me armë në Panaja të Vlorës, të paktën një i vrarë brenda një makine

10:01, 18/08/2022
A+ Aa A-

Të shtëna me armë në Vlorë. Gazetari i SYRI TV njofton se në fshatin Panaja të paktën një person është qëlluar brenda një automjeti Benz.

Personi është pa shenja jete. Në vendngjarje ka gëzhoja të shumta.

Dyshohet se ai është ekzekutuar. Policia dhe ambulanca janë duke nxituar për në vendin e ngjarjes.

Gazetari Gentian Këllçiu tha se është qëlluar me një breshëri kallashnikovi. Nuk dihet ende identiteti i tij.

Automjeti është rrëzuar në një kanal në anë të rrugës . Ka mundësi që gjatë kohës që është qëlluar ai ka humbur kontrollin dhe ka rënë në anë të autostradës  Fier - Vlorë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco