Rrëzohet nga bordura në Kuzum-Baba, ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë

Rrëzohet nga bordura në Kuzum-Baba, ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë

17:26, 16/08/2022
A+ Aa A-

Një 40-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Vlorë. Mësohet se 40-vjeçari është rrëzuar nga një bërdurë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për të identifikuar viktimën dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policise se Vlores: 

Më datë 16.08.2022, rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, në shkallët e Kuzum Baba-së, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia e një bordure, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 40 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco