Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 14-vjeçari në Vaun e Dejës

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 14-vjeçari në Vaun e Dejës

17:05, 16/08/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Vaun e Dejës. Një 14-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e 14-vjeçarit me inicialet E.A., ndërsa kanë nisur hetimet nga autoritetet.

Njoftimi i Policisë
Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco