VIDEO/ S’përmbahen dy të rinjtë, pasi ikin pushuesit kryejnë marrëdhënie s*ksuale në shezlong

VIDEO/ S’përmbahen dy të rinjtë, pasi ikin pushuesit kryejnë marrëdhënie s*ksuale në shezlong

21:38, 15/08/2022
A+ Aa A-

Jugu i Shqipërisë është vendi më i preferuar për të rinjtë, për të kaluar pushimet verore. Ngado që hedh sytë sheh më së shumti të rinj, që po pushojnë dhe festojnë me miqtë e tyre.

Gjithashtu ka edhe të dashuruar, që kalojnë pushimet së bashku, por ndonjëherë edhe e ekzagjërojnë me veprimet e tyre në publik.

Një rast i tillë në Sarandë ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Dy të rinj, kanë pritur që pushuesit të ikin nga plazhi dhe kanë filluar të kryejnë marrëdhënie seksuale në shezlong. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ata janë të pashqetësuar dhe vazhdojnë qejfin e tyre.

Mirëpo, një punonjës i çadrave të plazhit ka parë skenën dhe i ka filmuar. Nuk dihet se kush janë personat, por punonjësi shprehet se kjo nuk është hera e parë që e bëjnë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ilirjan 16/08/2022 08:45

Po ku qendron problemi ktu punonjsi plazhit te shohi te zeri dhe ai ndonje te dashur

Shto koment

Denonco