Aksident me vdekje, humb jetën kalimtari

Aksident me vdekje, humb jetën kalimtari

22:34, 13/08/2022
A+ Aa A-

Aksident me vdekje në fshatin Metaj të Fierit. 

E.K, 36-vjeç duke drejtuar automjetin tip 'Mercedes Benz' ka përplasur për vdekje B.Z, 52 vjeç. 

Drejtuesi i automjetit dhe viktima janë të dy banorë të fshatit Metaj në Fier. 

Fier Informacion paraprak

Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco