FOTO/ Rrëzohet pema në Korçë, dëmtohen 2 makina

FOTO/ Rrëzohet pema në Korçë, dëmtohen 2 makina

21:36, 13/08/2022
A+ Aa A-

Dy automjete janë dëmtuar në Korçë pranë terminalit të qytetit, pas rrëzimit të një peme. 

Rrëzimi i pemës ka dëmtuar makinat e parkuara, ndërkohë që nuk ka patur persona të lënduar.

Sipas banorëve, janë disa pemë të cilat janë tharë e kalbur dhe herë pas herë kanë rënë duke rrezikuar dhe jetën e njerëzve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco