EMRI/ Nuk përgjigjej prej disa ditësh, gjendet i vdekur në banesë i moshuari në Pogradec

EMRI/ Nuk përgjigjej prej disa ditësh, gjendet i vdekur në banesë i moshuari në Pogradec

20:35, 13/08/2022
A+ Aa A-

Gjendet një trup i pajetë në banesë në lagjen numër 4 të qytetit të Pogradecit.

Dyshohet se Kujtim Hamolli, 72 vjeç, ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike.

Burime për Syri.net bëjnë të ditur se ngjarja mund të ketë ndodhur disa ditë më parë.

Familjarët pasi e kanë kostatuar kanë njoftuar policinë dhe trupi është çuar për ekzaminim në morg, nga ku pritet të dalë arsyeja e vdekjes.

Megjithatë, familjarët insistojnë se viktima ka rënë në koktakt me energjinë e cila i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme. 

Policia po heton rrethanat e ngjarjes. 

Njoftimi i Policisë

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:15, në lagjen nr. 5, Pogradec, në banesë, është gjetur nga familjarët e tij, i vdekur dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 72 vjeç, i cili jetonte i vetëm dhe vuante nga sëmundje të brendshme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco