VIDEO/ Skema 3D, si e përplasi për vdekje komisari Arjan Tase vogëlushen 7-vjeçare në Himarë

VIDEO/ Skema 3D, si e përplasi për vdekje komisari Arjan Tase vogëlushen 7-vjeçare në Himarë

19:56, 13/08/2022
A+ Aa A-

Shënonte ora 13:50. Bledar Avdia me vajzën e tij 7-vjeçare Jonadën po qëndronin në bregun e detit në Potam. Edhe pse nuk e dinin, Babe e bije po jetonin çastet e fundit së bashku. Më pas erdhën minutat fatale për familjen Avdia. Një skaf që erdhi nga deti, i mori jetën mizorisht vogëlushes.

Çfarë ndodhi ne ato minuta dhe çfarë veprimesh kreu komisari Arjan Tase qe solli tragjedinë?

Një dëshmitar okular që ndodhej 10 metra afër vendngjarjes rrëfen se si Arjan Tase kreu krimin e rende, ndërkohë, “News 24” ka publikuar videon me skemën 3D,  se si e përplasi për vdekje komisari Tase vogëlushen 7-vjeçare në Himarë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco