Motori përplas 38 vjeçarin me biçikletë, transportohet në spital

Motori përplas 38 vjeçarin me biçikletë, transportohet në spital

12:03, 13/08/2022
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur pak më parë në vendin e quajtur Ura e Babrroit në Tiranë.

Sipas raportimeve për SYRI-n, një motor ka përplasur një 38 vjeçar me biçikletë ku si pasojë ky i fundit ka mbetur i plagosur.

38 vjeçari ka plagë në kokë dhe në trup dhe nodhet në spitalin e Traumës.

Policia po kryen veprimet procedurale. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco