Lajmi i fundit

EMRAT/ U përplas tek rruga e liqenit, humb jetën 60-vjeçari

Pas një konflikti u kishte djegur makinën pronarëve, arrestohet 34-vjeçari

Pas një konflikti u kishte djegur makinën pronarëve, arrestohet 34-vjeçari

20:10, 05/08/2022
A+ Aa A-

Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte.

Sipas policisë 34-vjeçari me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën e pronarëve pas një konflikti që ka pasur me ata.

Njoftimi i policisë

Sarandë

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” i shtetases A. B., 34 vjeçe, banuese në fshatin Shëndëlli, pasi dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta ka djegur automjetin e pronarëve të hotelit ku ishte e punësuar, shtetasve K. Xh dhe E. Xh, banues në Sarandë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco