Prokuroria e Elbasanit kalon në gjykim dosjen për vëllezërit Manhasa

Prokuroria e Elbasanit kalon në gjykim dosjen për vëllezërit Manhasa

15:03, 05/07/2022
A+ Aa A-

Prokuroria Elbasanit ka kaluar ne gjykime Seit Manahasen dhe Kreshnik Manahasen.

Burime bejne me dije se akuzohen per heqje te paligjeshme ne bashkpunim te lirise, vjedhje me dhune ne bashkpunim, ngacmim seksual dhe shterngim me dhune per dhenie pasurie ( Gjobvenie), gjithashtu Prokuroria Elbasan ka kaluar per gjykim Kreshnik Manahasen per falcifikim dokumentash.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco