VIDEO/ Pesë minuta shi, shëtitorja e Sarandës përmbytet nga uji

VIDEO/ Pesë minuta shi, shëtitorja e Sarandës përmbytet nga uji

22:56, 04/07/2022
A+ Aa A-

Janë dashur vetëm 5 minuta shi që shëtitorja e Sarandës të përmbytet nga uji.

Qytetarët kanë raportuar ne redaksinë e "Syri.net" situatën aktuale.

Në video duken qartë trotuaret e përmbytura, çfarë e ka bërë shumë të vështirë dhe qarkullimin e qytetarëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco