Lajmi i fundit

SYRI DIGJITAL/ Çfarë prodhoi protesta e 20 Shkurtit për opozitën?

Aksident i frikshëm në Kavajë/ Trajleri nga Mali i Zi hyn në parakalim, godet dhe përmbys furgonin

Aksident i frikshëm në Kavajë/ Trajleri nga Mali i Zi hyn në parakalim, godet dhe përmbys furgonin

21:40, 04/07/2022
A+ Aa A-

Rreth orës 19:30 minuta në aksin Durrës - Rrogozhinë ka ndodhur një aksident.

Një mjet i tipi trail me targa të Podgoricës së Maqedonisë ka tentuar të parakalojë në furgon.

Si  pasojë furgoni është përmbysur. Fatmirësisht nuk ka pasur viktima.

Shoferi i mjetit ka pësuar disa dëmtime të lehta dhe është nisur drejt spitalit të Kavajës.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco