Po priste dru në mal, i bie trungu i pemës në kokë, ndërron jetë 48-vjeçari në Shkodër

Po priste dru në mal, i bie trungu i pemës në kokë, ndërron jetë 48-vjeçari në Shkodër

17:07, 04/07/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 48 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka qënë duke prerë dru në fshatin Shosh.

Sipas njoftimit të policisë, 48 vjeçari ka qënë duke prerë dru dhe një trung peme e ka goditur në kokë ku për pasojë  ka ndërruar jetë.

Shkodër/ Informacion paraprak

Rreth orës 13:15, jemi njoftuar se në malin e fshatit Shosh, Shkodër, shtetasin F. Ç. 48 vjeç, banues në fshatin Golem Shkodër, duke prerë dru e ka goditur një trung peme dhe për pasojë  ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco