E rëndë në Peshkopi, 16-vjeçarja plagoset me armë gjahu

E rëndë në Peshkopi, 16-vjeçarja plagoset me armë gjahu

17:49, 01/07/2022
A+ Aa A-

Një 16-vjeçare dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu në Peshkopi. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Sipas policisë e mitura është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Njoftimi i Policisë
Rreth orës 17.00, është dërguar për të marrë ndihmë mjëkësore në spitalin e Peshkopisë një shtetase rreth 16-vjeçe, banuese  njësinë Administrative Kastriot, e cila nga deklarimet paraprake të familjarëve të saj, dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, po kryen hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco