Zjarri shkrumbon banesën në Gjirokastër

Zjarri shkrumbon banesën në Gjirokastër

10:14, 01/07/2022
A+ Aa A-

Një zjarr i madh ka shkrumbuar një banesë në Gjirokastër.

Rreth orës 09:45, në lagjen "Zinxhira", Gjirokastër, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. H., i cili jeton në Greqi.

Njoftimi i policisë:

Gjirokastër/Informacion paraprak

Rreth orës 09:45, jemi njoftuar se në lagjen "Zinxhira", Gjirokastër, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. H., i cili jeton në Greqi.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco