EMRI/ Gjendet i vdekur një person anës lumit në Fier, ja dyshimet e para

17:59, 29/06/2022
A+ Aa A-

Një person 67 vjeçar është gjendur pa shenja jete anësh lumit në Fier.

Sipas njoftimit të policisë, 67 vjeçari Hamit Hamitaj, nuk ka pasur shenja dhune dhe dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht.

Njoftimi i policisë/ Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:00, në lagjen "Sheq i Madh", Fier, në vendin e quajtur "Vija e ngjalës", është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi H. H., 67 vjeç, banues në Fier.

Nga verifikimet paraprake, dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco