Pengohet kur zbret nga makina e parkuar, humb jetën 60-vjeçari në Dibër

Pengohet kur zbret nga makina e parkuar, humb jetën 60-vjeçari në Dibër

14:24, 29/06/2022
A+ Aa A-

Një aksident tragjik i ka marrë jetën i mori jetën një 60-vjeçari në Dibër i cili humbi jetën teksa po zbriste nga makina e parkuar ku ishte pasagjer, u rrëzua aksidentalisht.

Sipas policisë 60-vjeçari mori dëmtime të rënda në kokë.

Ai u dërgua për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në Tiranë, por nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë.

Me qëllim zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje, autoritetet thonë se vijojnë hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco