Ju gjet armë zjarri në banesë, në kërkim 25 vjeçari

Ju gjet armë zjarri në banesë, në kërkim 25 vjeçari

14:04, 29/06/2022
A+ Aa A-

Është shpallur në kërkim një 25 vjeçar në Tiranë.

25 vjeçari kishte fshehur në çatinë e banesës së tij një armë zjarri dhe një sasi municioni luftarak.

I shpallur në kërkim është 25 vjeçari me inicialet  H. A.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë dhe i fton qytetarët që të vazhdojnë të denoncojnë, çdo rast paligjshmërie që ata evdientojnë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco