Aksident në Librazhd, kamioni përmbyset në mes të rrugës

Aksident në Librazhd, kamioni përmbyset në mes të rrugës

13:59, 29/06/2022
A+ Aa A-

Nj aksident i rëndë është regjistrura në aksin Prrenjas – Librazhd, në vendin e quajtur “Bushtricë” ku një kamion është përmbysur në mes të rrugës.

Ndërsa në aksident është përfshirë edhe një makinë.

Burime nga vendngjarja bënë me dije se drejtuesi i kamionit ka pësuar fraktura në krah, ndërsa drejtuesi i autoveturës lëndime të lehta.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërkohë që policia rrugore ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco