I penduari/ Ish-miku i Dumanit merret sërish në pyetje nga SPAK

I penduari/ Ish-miku i Dumanit merret sërish në pyetje nga SPAK

11:36, 24/06/2022
A+ Aa A-

Henrik Hoxhaj, i cili tashmë ka marrë statusin e të penduarit të drejtësisë, do të merret sot në pyetje nga SPAK.

Ish-miku që çoi pas hekurave Nuredin Dumanin, që me rrëfimet e tyre tronditën botën e nëndheshme të krimit.

Hoxhaj është shoqëruar nën masa të rrepta sigurie, shkruan balkanweb, për shkak të statusit në ambientet e Prokurorisë së Posaçme. I penduari i drejtësisë, do të pyetet nga prokurorët mbi krimet e rrëfyera prej tij dhe bashkëpunëtorit tjetër të drejtësisë, Nuredin Dumani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco